• polski
    • angielski
    • niemiecki
    • czeski
Accen Fall Arrest- kariera- oferty pracy

Kariera

Kierownik Produkcji – Technolog

Opis stanowiska:

Do obowiązków w/w osoby będzie należało:

Profil kandydata:

Oferujemy:

Praca od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem mailowym aberezowska@accen.pl

Monter systemów asekuracyjnych

Firma Accen Fall Arrest Sp z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje monterów systemów asekuracyjnych z własną działalnością gospodarczą do stałej współpracy z województwa Śląskiego.

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika na w/w stanowisku będzie należało montaż systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Praca głównie wyjazdowa na terenie kraju. Wyjazdy kilku dniowe do tygodnia. Praca na wysokości. Głównie dachy płaskie.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie – zadaniowe.

Pracę w młodym zespole

Pracę o charakterze inżynieryjnym w ciekawych zakładach produkcyjnych w Polsce i Zagranicą
Pełne wyposażenie monterskie
Elektronarzędzia
Samochody dostawcze

Wymagania

1. Wykształcenie min. średnie. Mile widziane wykształcenie techniczne.
2. Dobra sprawność fizyczna
3. Prawo jazdy kat. B
4. Znajomość rysunku technicznego
5. Dobra organizacja pracy
6. Umiejętność pracy w zespole
7. Umiejętność obsługi elektronarzędzi
8. Mile widziane uprawnienia wysokościowe OTDL lub IRATA.

Skontaktuj się z nami